Remíza Nitry v Ličartovciach

20.09.2004, 00:00

Aj po ôsmom kole druhej najvyššej futbalovej súťaže ostala na čele ligovej tabuľky Nitra, ktorá si odviezla bod z horúcej pôdy Ličartoviec (2:2). Líder mal na dosah aj trojbodový zápis, ale o zaslúženú remízu sa postaral tri minúty pred koncom domáci Majoroš. Príležitosť dostať sa bodovo na úroveň Nitry nevyužil bratislavský Slovan. "Belasí" v Zlatých Moravciach (0:0) nedokázali pred rekordnou návštevou (4 055 divákov) zvíťaziť, keď ich jedinú čistú gólovú príležitosť nevyužil v 80. minúte Hanták. Po prehre 1:3 v Trebišove klesol na posledné miesto Veľký Lapáš, ktorý na chvoste tabuľky vystriedal práve svojho premožiteľa.
Výsledky 8. kola druhej futbalovej ligy: Podbrezová -- Rapid Bratislava 0:0, Báč -- Šaľa 3:1 (1:0), Ličartovce -- Nitra 2:2 (0:1), Trebišov -- Veľký Lapáš 3:1 (1:1), Prešov -- Michalovce 2:1 (0:0), Prievidza -- Senec 2:0 (1:0), Kremnička -- Dun. Streda 4:2 (1:1), Zlaté Moravce -- Slovan Bratislava 0:0.

1. Nitra 8 5 2 1 18:6 17
2. Slovan 8 4 3 1 9:3 15
3. Prievidza 8 4 2 2 12:10 14
4. Ličartovce 8 3 4 1 13:7 13
5. Podbrezová 8 3 4 1 8:3 13
6. Michalovce 8 4 1 3 12:10 13
7. Báč 8 3 2 3 11:9 11
8. Senec 8 3 2 3 11:11 11