Grigov Liberec už v semifinále

26.07.2004, 00:00

Český zástupca Slovan Liberec so slovenským trénerom Stanislavom Grigom sa prebojoval už do semifinále Intertoto Cupu, kde sa stretne s francúzskym Nantes. Liberec zvíťazil v prvom stretnutí doma s holandskou Rodou JC Kerkrade 1:0, ale o náskok v sobotňajšej odvete prišiel už v 6. minúte. Keďže ďalší gól v základnom čase už nepadol, rozhodlo sa až v predĺžení. O postupe českého mužstva rozhodol v 109. min zápasu slovenský útočník Filip Hološko, ktorému prihrával jeho krajan Juraj Ančic. V odvetách tretieho kola sa blysol aj druhý český zástupca Tescoma Zlín, ktorý zvíťazil na horúcom trávniku Atletica Madrid 2:0. Hráči Zlína však prehrali pred týždňom na domácom trávniku 2:4 a tak sa napriek šokujúcej prehre z postupu tešilo španielske mužstvo.

20. apríl 2024 03:46