V predĺžení opäť šťastnejšia Carolina

23.05.2002, 00:00

Útočník Jeff O´Neill rozhodol v siedmej minúte predĺženia utorkového stretnutia finálovej série Východnej konferencie kanadsko-americkej NHL o víťazstve hokejistov Caroliny na ľade Toronta 2:1. O´Neill dokázal streliť víťazný gól aj napriek problémom s okom a potvrdil vynikajúcu formu Hurricanes v predĺženiach v play-off, kde Carolina zaznamenala už piaty triumf (s Torontom druhý v sérii). Na lavičke domácich chýbal hlavný tréner Pat Quinn, ktorého pred súbojom hospitalizovali pre bolesti v oblasti hrudníka. "Pred každým predĺžením je v kabíne zvláštne ticho. Hráči čelia obrovskému tlaku, ale zvládajú ho na výbornú," prezradil tréner Caroliny Paul Maurice. Štvrtý duel je na programe dnes v Toronte.
Východná konferencia -- finále: Toronto -- Carolina 1:2 pp, stav série 1:2.

20. apríl 2024 08:25