01.01.2016, 20:42

VIDEO: Na talentovaného Pospíšila kričal kapitán aj tréner Bokroš

Jeden z najtalentovanejších Slovákov na MS v hokeji do 20 rokov Kristián Pospíšil si musel vypočuť poriadnu dávku kritiky na svoju adresu. Na Pospíšila najskôr nakričal v zápase proti mladým Rusom kapitán slovenských juniorov Christián Jaroš, ktorému sa zrejme nepáčilo, ako riešil prienik do útočného pásma.

Na videu, ktoré na Facebooku zdieľal slovinský útočník Slovana Bratislava Žiga Jeglič, je vidieť aj rozčúleného trénera slovenských mladíkov Ernesta Bokroša. Ten svoj hnev vylial opäť na nádejného útočníka.

 

Kristián Pospíšil si vypočul čo si o jeho sebectve myslia Ernest Bokroš a kapitán Christián Jaroš.

Posted by Žiga Jeglič on Thursday, 31 December 2015

Pospíšil má za sebou zatiaľ výbornú sezónu v kanadskej juniorskej súťaži. V 29 zápasoch si dokázal udržať bilanciu takmer jedného bodu na zápas. Na MS sveta vo Fínsku sa blysol viacerými technickými kúskami, niektoré akcie však rieši príliš individuálne.

Tento fakt mu vyčítali aj fanúšikovia v diskusii na Facebooku. "To, čo ten dokazuje na MS je hrôzostrašné.. Je to strašne technický hráč, ale až taký sebec by nemal byť.. Veď len v zápase proti Českej Republike mohol nahrať dvakrát na gól," napísal jeden z diskutujúcich. Ďalší obrátil kritiku na celý tím. "Takých sebcov som ešte nevidel."

Slovenskí juniori budú mať šancu presvedčiť fanúšikov o svojich kvalitách vo štvrťfinálovom zápase proti Švédsku, ktorý sa uskutoční v sobotu 2.1. o 15. hodine. Hokejisti "Troch koruniek" sú jasnými favoritmi. V doterajšom priebehu turnaja nestratili ani bod, keď dokázali zdolať silné výbery Kanady či Spojených štátov.