Druhý protikorupčný pochod sa dnes začínal na Námestí slobody, kde sa stretli stovky ľudí. Odtiaľ sa postupne ulicami Bratislavy presúvali ľudia na Námestie SNP.

Postupne sa k protestujúcim pridávali ďalší a ďalší a mladí ľudia, ale aj rodiny s deťmi skandovali heslá proti vláde. Najviac sa skloňovalo meno ministra vnútra Roberta Kaliňáka. "Kaliňák odstúpiť, Kaliňák odstúpiť," ozývalo sa Bratislavou. 

Na námestí SNP potom vystúpili viaceré slovenské osobnosti, ktoré vyzývali nielen Kaliňáka, ale aj premiéra Roberta Fica na koniec vo funkcii.

​„Nedáte to, skončilo to. Vidíme vás, vidíme vás čo robíte. Robert je čas sa uvedomiť a papa," povedal známy zabávač Ján Gordulič. Na pódiu vystúpilo aj viacero študentov, ktorí vláde odkázali, aby zastavila korupciu a žiadali o lepší život na Slovensku.

Na proteste sa zúčastnila aj Anna Remiášová, matka zavreždeného policajta Róberta Remiáša. V emotívnom prejave sa poďakovala ľuďom za to, že vydržali.

"Vďaka vám sa podarilo splniť jednu vašu podmienku na vládu, ktorou bolo zrušenie Mečiarových amnestií. Teraz nastal čas, kedy je otvorená cesta k spravodlivosti."