03.06.2016, 10:50

Muž v súdnej sieni chcel zbiť vraha svojej dcéry, skočil po ňom cez stôl (video)

Muž v súdnej sieni chcel zbiť vraha svojej dcéry, skočil po ňom cez stôl (video)
Zdroj: Youtube

V súdnej sieni v okrese Cuyahoga na severe amerického štátu Ohio bolo vo štvrtok rušno. Otec jednej z obetí sériového vraha Michaela Madisona skočil cez stôl obhajcov rovno na čerstvo odsúdeného a chcel ho zbiť.

K potýčke došlo krátko po tom, čo sudca poslal Madisona do cely smrti. Rodiny obetí dostali súhlas na súde prísť a hovoriť tvárou v tvár s vrahom svojich blízkych.

Otec jednej z obetí však nedokázal udržať emócie. "Viem, že by som teraz mal odpustiť tomuto klaunovi, ktorý sa dotkol našich rodín a vzal mi dieťa," povedal muž a otočil sa smerom k Madisonovi. V tej chvíli však prestal hovoriť, rozbehol sa k stolu, cez ktorý na vraha skočil.

Skrumáž ľudí sa snažila dvoch mužov od seba odtrhnúť a v súdnej sieni prepukol chaos. Podľa webu Kameraone začalo mnoho ľudí plakať.

Madisona usvedčili minulý mesiac z trojnásobnej vraždy. Na svedomí má smrť 38-ročnej Angely Dakinsovej, 28-ročnej Shetishy Sheeleyovej a 18-ročnej Shirelldy Terrryovej. Telá žien sa našli v roku 2013 zabalené v igelitových vreciach neďaleko clevelandského bytového domu, kde Madison žil.

Obhajcovia sa snažili apelovať na to, že Madisona ako dieťa zneužívali a bol kvôli tomu psychicky chorý. Sudca sa však zhodol s porotou, že vrah si zaslúži trest smrti.