23.04.2016, 00:00

Hviezdny Jágr sa zmenil na modela. V reklame sa spojil so známym Slovákom

Hviezdny Jágr sa zmenil na modela. V reklame sa spojil so známym Slovákom
Zdroj: Klenoty Aurum

Legendárny český hokejista Jaromír Jágr (44) má za sebou už niekoľko reklamných kampaní na najrôznejšie produkty. V tej najnovšej z neho urobili "sexy klenot".

Jeden z najlepších hráčov hokejovej histórie nafotil novú kampaň v Amerike a o zábery sa postaral jeden z najznámejších slovenských fotografov Braňo Šimončík, píše idnes.cz.

Zarastený Jágr na fotografiách pózuje v aute, na schodoch starého domu a aj v posteli. Reklama sa objaví v Čechách a aj na Slovensku a hokejista prezradil, že popularita mu moc nevadí.

"Všetko má svoje pre a proti. Záleží na situácii. Popularita a to, že si klenotom pre národ a fanúšikov, je taký bonus. Ocenenie, že robíš niečo, čoho si ľudia vážia. Ak by mi to bolo protivné, tak by sa mi ani nepáčila moja práca. Je to spojené s tým, že ťa ľudia rešpektujú a vzhliada k tebe. Malé deti ťa berú za vzor, ​​máš určitú zodpovednosť a musíš sa podľa toho správať," hovorí hokejista s tým, že si na svojom vystupovaní dáva záležať.

"Niekedy nemáš vôbec na nič náladu, riešiš svoje problémy a musíš kontrolovať svoje emócie, nedávať nič najavo. To býva veľmi ťažké a nie vždy sa mi to podarí. Fanúšik ma stretne napríklad len raz a viem, že podľa mojej reakcie si ma bude pamätať celý život. Niekedy jednoducho nie je druhá šanca, takže je nutné si uvedomovať, že máš zodpovednosť za svoje správanie a názory, ktoré niekomu ovplyvňujú život. "