A dnes sú absolútnou jednotkou svojho druhu nielen na slovenskom trhu. Sú totiž partnerom oficiálneho obchodu shop.nhl.com v Spojených štátoch. Ako exkluzívny partner Slovenského zväzu ľadového hokeja prevádzkujú tiež oficiálny fanshop Slovenskej hokejovej reprezentácie www.Fanshop-hokej.sk.

Od jari 2015 máme v centre Bratislavy veľkú oficiálnu predajňu s produktami NHL a slovenskej hokejovej reprezentácie. „Našim heslom je Všetko pre fanúšikov NHL, ktoré sa snažíme maximálne naplňovať,“ vraví za projekt Pavel Ronovský.

Projekt Fanda NHL sa prihlásil do súťaže Eshop Akcelerátor (kategória Skokani). Ide o súťaž pre malé aj veľké slovenské e-shopy, ktoré chcú ukázať, že podnikať na Slovensku sa oplatí. Víťazi troch kategórií získajú 12 mesačnú podporu a lukratívne ceny, z ktorých budú profitovať ich firmy aj zákazníci. Hospodárske noviny aj HNtelevízia boli mediálnymi partnermi súťaže. O víťazoch rozhodlo hlasovanie verejnosti a odborná porota. Pozrite si, ako pred porotou obstál Pavel Ronovksý a jeho firma.
 


 

Súvisiace články