"Moravčíkovo nenahraditeľné kúzlo"

31.01.2002, 23:00

Najlepší slovenský futbalista roku 2001 Ľubomír Moravčík si v drese Celtiku Glasgow rozšíril bilanciu svojich excelentných gólových kúskov. V stredajšom ligovom stretnutí Livingston -- Celtic (1:3) vyrovnal v 58. minúte nitriansky rodák stav stretnutia na 1:1 po učebnicovom priamom kope, ktorý škótsky denník The Scotsman označil za "nenahraditeľné Moravčíkovo kúzlo". "Vyrovnávajúci gól striedajúceho Moravčíka bol ďalším zápisom do jeho videodenníka," uvádza The Scotsman k šiestemu gólu slovenského legionára v tejto sezóne. Moravčík hral od 22. minúty, keď striedal McNamamru. Pre Celtic to bol už 24. víťazný ligový zápas v tejto sezóne z celkových 26 a na čele najvyššej škótskej ligy má už pätnásťbodový náskok.

25. apríl 2024 07:29