Videozáznam je neštandardne dlhý, preto prosím ospravedlňte jeho dlhšie načítanie pri pomalšom internetovom pripojení.
Prinášame vám aj orientačné časy jednotlivých miest, v ktorých sa vlak nachádzal:
- 00:00:05 Bratislava hlavná stanica
- 00:04:28 - zastávka Bratislava-Vinohrady
- 00:06:30 - stanica Bratislava-Rača
- 00:09:35 - zastávka Svätý Jur
- 00:09:45 - začiatok zmodernizovaného úseku trate s maximálnou rýchlosťou 160 km/h (najrýchlejšia trať na Slovensku)
- 00:11:57 - zastávka Pezinok zastávka
- 00:12:03 - stanica Pezinok
- 00:13:40 - Šenkvická estakáda (740 m)
- 00:14:36 - stanica Šenkvice
- 00:17:40 - zastávka Báhoň
- 00:18:53 - stanica Cífer
- 00:24:45 - stanica Trnava
- 00:29:07 - zastávka Brestovany
- 00:32:35 - stanica Leopoldov
- 00:34:07 - zastávka Madunice
- 00:35:27 - stanica Veľké Kostoľany
- 00:36:21 - zastávka Drahovce
- 00:39:33 - stanica Piešťany
- 00:41:58 - zastávka Horná Streda
- 00:43:18 - zastávka Brunovce
- 00:44:08 - zastávka Považany
- 00:46:16 - stanica Nové Mesto nad Váhom
- 00:47:54 - tunel Turecký vrch (1 775 m)
- 00:50:14 - stanica Trenčianske Bohuslavice
- 00:53:26 - zastávka Melčice
- 00:56:36 - zastávka Kostolná-Záriečie
- 01:00:35 - stanica Trenčín (obvod Zlatovce)
- 01:01:31 - nový železničný most ponad rieku Váh (vo výstavbe)
- 01:01:37 - Trenčiansky hrad
- 01:01:50 - dosluhujúci železničný most ponad rieku Váh
- 01:02:50 - budúce napojenie na nový most
- 01:04:25 - stanica Trenčín
- 01:08:05 - zastávka Opatová nad Váhom
- 01:09:34 - stanica Trenčianska Teplá
- 01:11:40 - stanica Dubnica nad Váhom
- 01:13:46 - Ilavská väznica
- 01:14:07 - stanica Ilava
- 01:14:50 - zastávka Košeca
- 01:15:58 - stanica Ladce
- 01:17:30 - zastávka Beluša
- 01:18:54 - zastávka Dolné Kočkovce
- 01:20:22 - stanica Púchov
- 01:22:28 - zastávka Nosice
- 01:22:59 - vodná nádrž Nosice
- 01:25:13 - zastávka Milochov
- 01:29:33 - stanica Považská Bystrica
- 01:29:44 - estakáda Považská Bystrica diaľnice D1
- 01:32:38 - stanica Považská Teplá
- 01:35:52 - zastávka Plevník-Drienové
- 01:38:06 - zastávka Predmier
- 01:39:13 - stanica Bytča
- 01:46:20 - stanica Dolný Hričov
- 01:49:35 - zastávka Horný Hričov
- 01:51:40 - vodná nádrž Hričov
- 01:55:34 - stanica Žilina zriaďovacia stanica
- 01:59:00 - stanica Žilina
- 02:02:46 - most ponad Váh
- 02:06:18 - stanica Vavrín
- 02:07:22 - most ponad rieku Varínka
- 02:08:17 - zastávka Strečno
- 02:08:26 - Hrad Strečno
- 02:09:33 - most ponad Váh
- 02:09:42 - Strečnansky tunel II. (593 metrov)
- 02:10:44 - Strečniansky tunel I. (318 metrov)
- 02:13:04 - napojenie diaľnice D1
- 02:14:48 - most ponad rieku Turiec
- 02:15:40 - stanica Vrútky
- 02:16:53 - železničné opravovne Vrútky
- 02:17:55 - stanica Vrútky nákladná stanica
- 02:19:52 - zastávka Sučany
- 02:20:57 - diaľnica D1
- 02:21:16 - most ponad rieku Váh
- 02:22:02 - stanica Turany
- 02:23:16 - diaľnica D1
- 02:23:25 - most ponad Krpeliansky kanál
- 02:24:04 - zastávka Krpeľany
- 02:24:34 - vodná nádrž Krpeľany
- 02:25:03 - zastávka Šútovo
- 02:25:49 - Kraľoviansky tunel I. (523 m)
- 02:27:18 - stanica Kraľovany
- 02:27:47 - most ponad rieku Orava
- 02:29:37 - zastávka Stankovany
- 02:31:00 - stanica Ľubochňa
- 02:32:55 - zastávka Svošov
- 02:37:44 - zastávka Hrboltová
- 02:38:56 - Texticom
- 02:39:30 - zastávka Ružomberok-Rybárpole
- 02:41:18 - stanica Ružomberok
- 02:44:05 - zastávka Lisková
- 02:46:47 - stanica Liptovská Teplá
- 02:48:27 - vodná nádrž Bešeňová
- 02:48:38 - most ponad rieku Váh
- 02:51:22 - zastávka Liptovské Vlachy
- 02:52:27 - vodná nádrž Liptovská Mará
02:54:42 - diaľnica D1 - 02:56:12 - most ponad Váh
- 02:57:31 - stanica Liptovský Mikuláš
- 03:00:54 - zastávka Okoličné
- 03:03:02 - zastávka Podtureň
- 03:03:08 - diaľnica D1
- 03:04:49 - most ponad rieku Belá
- 03:05:08 - stanica Liptovský Hrádok
- 03:06:44 - most ponad Váh
- 03:08:11 - stanica Kráľová Lehota
- 03:09:21 - most ponad Čierny Váh
- 03:15:33 - stanica Východná
- 03:22:12 - zastávka Važec
- 03:22:26 - diaľnica D1
- 03:26:48 - stanica Štrba - 900 m.n.m. - (najvyššie položená stanica na Slovensku (mimo tatranských električiek / najvyšší bod trasy)
- 03: 29:01 - diaľnica D1
- 03:29:12 - zastávka Štrba zastávka
- 03:32:16 - zastávka Lučivná
- 03:34:15 - most ponad rieku Poprad
- 03:34:43 - stanica Svit
- 03:37:58 - depo tatranských električiek
- 03:38:43 - stanica Poprad-Tatry
- 03:43:12 zastávka Gánovce
- 03:46:05 zastávka Spišský Štiavnik
- 03:46:20 Štiavnický tunel (158 metrov)
- 03:47:47 stanica Vydrník
- 03:50:30 zastávka Letanovce
- 03:51:17 zastávka Spišské Tomášovce
- 03:53:24 zastávka Smižany
- 03:56:51 stanica Spišská nová Ves
- 04:01:50 most ponad rieku Hornád
- 04:04:00 zastávka Teplička nad Hornádom
- 04:07:37 stanica Markušovce
- 04:11:43 zastávka Matejovce nad Hornádom
- 04:12:35 most ponad rieku Hornád
- 04:12:54 most ponad rieku Hornád (opäť)
- 04:13:24 zastávka Chrásť nad Hornádom
- 04:14:10 zastávka Vítkovce
- 04:15:01 most ponad rieku Hornád
- 04:15:17 most ponad rieku Hornád (opäť)
- 04:15:40 zastávka Olcnava
- 04:18:12 stanica Spišské Vlachy
- 04:20:50 most ponad rieku Hornád
- 04:21:12 most ponad rieku Hornád (opäť)
- 04:21:52 stanica Krompachy
- 04:23:34 zastávka Richnava
- 04:24:58 zastávka Kluknava
- 04:27:05 most ponad rieku Hornád
- 04:28:00 stanica Margecany
- 04:29:33 zastávka Margecany zastávka
- 04:30:00 Bujanovský tunel (3410 metrov)
- 04:32:14 Ružínsky tunel (130 metrov)
- 04:32:43 zastávka Ružín
- 04:32:55 Ružínsky viadukt (280 metrov)
- 04:34:00 stanica Malá Lodina
- 04:35:37 zastávka Veľká Lodina
- 04:37:27 most ponad rieku Hornád
- 04:37:52 most ponad rieku Hornád (opäť)
- 04:39:58 stanica Kysak
- 04:41:30 most ponad rieku Hornád
- 04:41:46 zastávka Trebejov
- 04:44:51 most ponad rieku Hornád
- 04:45:27 stanica Kostoľany nad Hornádom
- 04:47:56 most ponad rieku Hornád
- 04:48:56 Ťahanovský tunel (320 metrov)
- 04:49:58 zastávka Ťahanovce
- 04:51:17 most ponad rieku Hornád
- 04:54:18 stanica Košice