Chára sa po zranení vrátil na ľad. A jeho Boston porazil Floridu

06.12.2016, 06:10

Hokejisti Bostonu zvíťazili v noci na utorok v zámorskej NHL nad Floridou 4:3 po predĺžení. Bruins nastúpili v zostave už aj s uzdraveným kapitánom Zdenom Chárom, ktorý vynechal predchádzajúcich šesť duelov pre zranenie v dolnej časti tela.

Slovenský obranca odohral v domácom drese takmer 24 minút, mal jednu strelu na bránku, mínusový bod a rozdal aj tri bodyčeky.

Stretnutie bohaté na góly videli diváci v Pittsburghu, kde Penguins zdolali Ottawu 8:5. Hetrikom sa za domácich blysol Bryan Rust.

NHL - výsledky:

Boston - Florida 4:3 pp, Columbus - Arizona 4:1, Pittsburgh - Ottawa 8:5, Washington - Buffalo 3:2 pp

01 - Modified: 2024-05-05 18:33:11 - Feat.: - Title: Fíni majú v nominácii štyroch hráčov z NHL a 17-ročného Heleniusa 02 - Modified: 2024-05-02 11:26:04 - Feat.: - Title: MS v hokeji: Dobré správy. Fehérváry posilní Slovensko, k tímu sa pripojí v pondelok 03 - Modified: 2024-04-30 05:07:01 - Feat.: - Title: Erik Černák vypadol z play-off, môže posilniť slovenskú reprezentáciu na MS 04 - Modified: 2024-04-29 12:38:42 - Feat.: - Title: Odborník hodnotí možnú repre posilu Fehérváryho: Má dobrý odhad aj kvalitné vyvážanie puku. Skrátka kvalita 05 - Modified: 2024-04-29 04:54:10 - Feat.: - Title: Fehérváry je voľný na MS. Slovenský hokejista skóroval, no Washington prehral aj štvrtý duel s Rangers
18. máj 2024 07:42